likvidaceskladu, výprodej, akce, slevy, sleva na oblečen.jpg

Omlouváme se, eshop je v současné době mimo provoz!

Obchodní podmínky

Předmět smlouvy

Předmětem smlouvymezi prodávajícím a kupujícím jsou položky výslovně uvedené v objednávce (dále jen zboží). Veškeré zboží je jednoznačně označeno identifikačním kódem.

 

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Veškeré objednávky provedené v e-shopu www.fb-fashion.cz jsou považovány za ZÁVAZNÉ. Objednáním zboží kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami které jsou na www.fb-fashion.cz a že s nimi slouhlasí.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případech, že objednané zboží se již nevyrábí a dále z jiných důvodů.V těchto případech bude kupující  ze strany prodávajícího kontaktován a bude s ním dohodnut další postup. Pokud kupující již zaplatil část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tako částka neprodleně převedena zpět na jeho účet nebo adresu.

Právní vztahy vzniklé uzavřením kupní smlouvy se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku, zejména ustanoveními o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku.

 

Vrácení zboží

NEOZNÁMENÉ ZÁSILKY A ZÁSILKY ODESLANÉ NA DOBÍRKU NEBUDOU PŘIJATY - DĚKUJEME !

1. V případě spotřebitelských e-smluv se uplatňuje §53 odst. 6 a 7, dle nichž má spotřebitel právo odstoupit ve lhůtě 14 dnů od převzetí plnění bez udání důvodu.

2. Kupující odešle vrácené zboží / zboží na výměnu na své náklady (nejlépe doporučeně) na adresu provozovatele:

2.1. Zboží společně s vyplněným formulářem je nutné odeslat tak aby bylo nejpozději 14 den od převzetí zásilky doručeno na adresu provozovatele.

3. Prodávající má právo (při vrácení zboží) si z kupní ceny odečíst prokazatelné náklady na odeslání zboží: dopravné ve výši 100,-Kč při platbě na dobírku ! Pokud bylo zboží odesláno zdarma bude částka za dopravu odečtena z ceny zboží.

3.1. Pokud zboží bylo odesláno v akci - např. při nákupu nad určitou hodnutu s procentuální slevou a zákazník část zboží vrátí ( hodnota zboží které mu zůstane je nižší než částka určená pro slevu), bude mu tato sleva odečtena z vráceného zboží !

4. Pokud se nám zboží vrátí použité, bez obalu, visaček nebo jinak znehodnocené, má prodávající dle zákona právo si z hodnoty zboží odečíst odpovídající část nutnou k uvedení zboží znovu do prodeje

 

NEOZNÁMENÉ ZÁSILKY A ZÁSILKY ODESLANÉ NA DOBÍRKU NEBUDOU PŘIJATY - DĚKUJEME !

Splatnost vrácené částky kupujícímu je 30 dnů od odstoupení od smlouvy, a to buď převodem z bankovního účtu - bez poplatu, nebo složenkou - poplatek 80,-Kč !

Odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů není možné pokud zákazník nakupuje zboží pro další prodej na ŽL. Tento prodej se řídí obchodním zákoníkem !

 

Nevyzvednutá dobírka 

UPOZORNĚNÍ: Každá objednávka je závazaná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č.40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Pokud nebude objednávka zaslána na dobírku zákazníkem vyzvednuta, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv.smluvní pokuta) ve výši 500,-Kč.Odeslání objednávky SOUHLASÍTE s našimi obchodními podmínkami a smlouvní pokutou v této výši. Upozorňujeme že veškeré pohledávky  budou postoupeny právní firmě k vymáhání včetně všech nákladů s tímo spojených.

Objednávku můžete stornovat kdykoliv, pokud ovšem již nebylo zboží odesláno na Vaši adresu. Storno objednávky pište vždy na e-mail info@fb-fashion.cz.

 

Záruka a reklamační řád

Za zboží poškozené při přepravě nenese prodejce žádnou odpovědnost. Proto si při převzetí zásilky prosím důkladně zkontrolujte zda přepravní obal není poškozen a případnou škodu reklamujte neprodleně při převzetí zásilky u přepravy PPL nebo České pošty.

Zboží si také zkontrolujte ihned při převzetí.

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s právním řádem. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Záruka se nevztahuje na:

  • vady vzniklé běžným používáním
  • nesprávným použitím výrobku
  • nesprávným skladováním

Postup při reklamaci:

  • informujte nás o reklamaci e-mailem či písemně
  • zboží zašlete jako doporučený dopis nebo balík (ne na dobírku) na adresu:FB-fashion, František Novotný U Měšťanského pivovaru 8, Praha 7, 170 00.
  • do zásilky uveďte důvod reklamace, Vaši adresu a kopii dokladu o nabytí reklamovaného zboží v našem e-shopu.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. V případě delších reklamací Vás budeme vždy informovat o stavu reklamace.

Prodávající si vyhrazuje právo ukončit po upozornění obchodí vztah s takovým nakupujícím, jehož reklamace jsou neúměrné  nebo jeho nákupy jsou vyhodnoceny jako spekulativní.Ostatní se přiměřeně řídí obecně závaznými zákonnámi ustanoveními vyplývajícími zejmnéna ze zákona č.40/1964Sb., Obč.zák. a č. 513/1991Sb.,  Obch.zák., ve znění pozdějších ustanovení.

Peníze za vrácené nebo reklamované zboží (pokud nebude nahrazeno novým) budou vráceny do 14 dnů na účet nebo složenkou na Vaší adresu.

 

Ochrana osobních dat

Velice si Vaší důvěry a zavazujeme se, že budeme chránit Vaše data, která musela být uvedena při realizaci objednávky. Vaše data nebudou poskytnuta třetí osobě. Vaše data mohou být využita pouze porovozovatelem internetového obchodu a to pouze pro účely přímé komunikace se zákazníkem. Vyjímu tvoří pouze odstavec o nevyzvednutí dobírky.

 

 

Provozovatelem e-shopu je:

 


Alžběta Zahradníková
 
FB-FASHION.cz
 
U Měš'tanského pivovaru 8
Praha 7 - Holešovice
170 00
 
E-mail: info@fb-fashion.cz
Nyní nově vyhledávač zboží
KOSÍK.jpg
likvidace skladu, slevy na vše, akce, výprodej2.jpg
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Opište prosím kontrolní kód "2312"
Nebo použijte RSS kanál
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one